Navigace: | Výběr kurzu | Výběr modulu | Výuka a testy       
      

 

Návod k použití:

1. Vyberte si otázky (moduly), které vás zajímají, a označte je. Každý z nás má různé zkušenosti, různé podmínky, a každý cítíme, že nás tlačí bota jinde. Nemusíte řešit vše – možná vám stačí poslední krok k ekonomické samostatnosti a jediný modul vám bude stačit. Možná těch kroků potřebujete pět, a možná všechny. Sami si zvolte.

2. U vámi vybraných modulů si můžete přečíst příběhy lidí, kteří takové otázky řešili; můžete se podívat na stránky výukové, které vám stručně dodají potřebné znalosti.

3. U každého modulu máte uvedené základní testovací otázky (obvykle 3-4) a u každé otázky nabízíme pět různých odpovědí – vyberte jednu odpověď u jedné otázky, která vám bude nejbližší, nebo nevyberte odpověď žádnou. Vybrané odpovědi zaškrtněte a odešlete – on-line vám pošleme vyhodnocení vašich odpovědí, kde také uvidíte srovnání s ostatními, jak na danou otázku odpověděli a vyhodnocení, jaká rizika vám vaše odpověď může přinášet. SROVNEJTE SE S OSTATNIMI a přemýšlejte, zda se lišíte a proč.

4. Pokud si vyberete alespoň jeden modul v jednom kurzu Krok za krokem k ekonomické samostatnosti a odešlete své vybrané odpovědi na testové otázky, obdržíte na svou e-mailovou adresu od nás certifikát o absolvování kurzu. Čím více modulů nám vyplníte a zašlete, tím více certifikátů od nás obdržíte – klidně je sesbírejte všechny!

Přejeme vám hodně úspěchů na vaší cestě k ekonomické samostatnosti.

 


 

Krok za krokem k ekonomické samostatnosti
Internetové kurzy.

GUI Copyright © 2012-2013 Všechna práva vyhrazena HodaDesign | www.hoda.cz

 

 

Nápověda

- Kde jsem
- Jak postupovat
- Často kladené otázky